Чи потрібна ІП друк?

Чи потрібна ІП друк?
Чи потрібно друк ІП? Чи потрібно друк ІП? Чи обов’язкова друк ІП? Обов’язок Індивідуального підприємця (ІП) мати печатку законом РФ не передбачена.

Тому логічно припустити, що ІП печатка не обов’язкова. Але є один виняток, коли наявність печатки у ІП обов’язково, які здійснюють готівкові грошові розрахунки і (або) розрахунки з використанням платіжних карт без застосування контрольно-касової техніки в разі надання послуг населенню.

Коли ІП потрібна печатка та печатка обов’язкова? Для, які надають послуги населенню, які не застосовують ККТ друк обов’язкове.

, надають послуги населенню, можуть не застосовувати ККТ. Але вони зобов’язані при цьому видавати БСО (бланки суворої звітності). Федеральним законом 54-ФЗ в пункті 2 статті 2 встановлено, що організації та ВП можуть розраховуватися готівкою або використовувати платіжні картки без застосування контрольно-касової техніки, видаючи при цьому населенню відповідні бланки суворої звітності.

У цей пункт Федеральним законом 162-ФЗ змін не внесено. Тому, як і раніше (До 2009 р.), при наданні послуг видаються БСО. Вимога до оформлення бланків суворої звітності наводяться в Постанові Уряду Російської Федерації від 06. 05. 2008 N 359, де затверджено Положення про здійснення готівкових грошових розрахунків і (або) розрахунків з використанням платіжних карт без застосування контрольно-касової техніки.

Підпунктом та п. 3 Положення встановлено, що документ в якості обов’язкового реквізиту повинен містити печатку індивідуального підприємця. Таким чином, Положення, затверджене Постановою Уряду Російської Федерації від 06. 05. 2008 N 359, безпосередньо передбачає проставлення ІП на БСО друку ВП. У всіх інших випадках друк для ІП не обов’язкова.

А чи потрібна печатка взагалі? Чи потрібна печатка ІП? У підприємницькій діяльності ІП зустрічаються ситуації, коли для ІП печатка потрібна, наприклад: При роботі через розрахунковий рахунок, IP краще мати печатку, щоб у банку було менше причіпок до розпису ВП. Деякі компанії (великі) в договорах вимагають наявність печатки у ІП.

Зустрічаються покупці, які не знають, що для ІП друк не обов’язкова, і щоб уникнути зайвих суперечок, краще ІП мати печатку. В принципі на друку ІП може бути все, що завгодно, окрім двох главого орла (герба РФ). Обов’язково на друку необхідно вказати Прізвище Ім’я та По батькові і слова Індивідуальний Підприємець (ІП). ІПН або ІН.

Реєструвати Друк ІП ні де не потрібно. Тому печаток ІП може мати скільки завгодно. Вартість виготовлення друку починається з 250 руб. тому краще зробити друк ІП відразу при реєстрації ІП ..

А вже проставляти печатку ВП у документах чи ні це справа кожного ВП. Де замовити друк ІП?

Друк ІП можна замовити в будь-якій компанії, яка займається виготовленням печаток. При замовленні виготовлення печатки ІП надає інформацію необхідну для виробництва друку-Це Прізвище Ім’я Суспільство і ІН або ІПН.

Чи потрібна ІП друк?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!




Добавить комментарий